מלאו את הטופס ואשוב אליכם בהקדם :

מתחת לפני השטח – המדריך לבחירת התחתון הנכון לגבר החסון

אמנם זה לא סטיילינג נטו, אך כסטייליסטית אישית אני יודעת עד כמה הלבשה תחתונה חשובה לנשים אך לא פחות לגברים ולכן אני כותבת שורות אלו. זה בדרך כלל הדבר הראשון שאתם שמים על עצמכם והדבר האחרון שמורידים ועדיין התחתונים הם פריט נשכח שכמעט ולא מדברים עליו. הם נוכחים,כמעט, תמיד אך לא מקבלים כבוד, נצרכים יום יום אך לא מקבלים תשומת לב.
אך התחתונים משוללי הכבוד וההכרה - מחזירים לכם - אתם מגלים הרבה פעמים שהדבר הזה שלא מזכירים גורם לכם אי נוחות במשך כל היום ובלי לשים לב ידכם נשלחת למטה שוב ושוב בנסיון נואש לארגן את הדברים במקוםאז כדי שבאמת יהיה לך נוח יש כמה דברים חשובים שכדאי לך ללמוד ולבצע:

1. שנה גישה -
התייחס למה שאתה לובש למטה כמו למה שאתה לובש למעלה, זה בגד לכל דבר. אז תן להם קצת ריספקט וזה לא משנה שלא הרבה רואים אותם. משהו טוב מרגיש טוב. נשים גילו זאת לפני הרבה זמן. גברים עדיין חוששים אפילו שמשהו ישמע אותם במקרה מדברים על הנושא ומראים אכפתיות.
הם מוכנים לדבר שעות ולהשקיע הרבה בגדג'טים, כיסויים למחשב, כיסויים למכונית וכו אך בכיסוי הולם לאזורים האינטימיים - עד פה.

2. סוגים שונים מתאימים למטרות שונות.
לא פלא שלנשים יש אי אלו סוגי חזיות לאותם זוג ציצים - בלי הכתפיות מתאימה לשמלת הסטרפלס הסקסית והגדולה והמגושמת אך תומכת מתאימה למכון כושר.
כך גם אצל גברים - אתה לא זקוק לאותה תמיכה כשאתה לובש ג'ינס וכאשר אתה במכנסון קצר משחק כדורסל (יש לא מעט תמונות של שחקני כדורגל שלא קיבלו תמיכה הולמת...) כשאתה מתנדנד בערסל בסופי שבוע גם בוקסר