מלאו את הטופס ואשוב אליכם בהקדם :

רעיון למתנה

רכישת מתנות לקרובינו היא משימה לא פשוטה בעבור רבים מאיתנו. בין אם מדובר בבן משפחה קרוב, חבר/ת ילדות ואפילו בן או בת הזוג, החשש לרכוש מוצר שלא ימצא חן בעיני האהוב מקונן בלב כולנו, ובכך למעשה נכנסים לתמונה פתקי ההחלפה הכה פופולאריים.

בהתאם לכך, בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים להעניק לאהוביהם מתנות מעט פחות קונבנציונליות אשר יוכלו לשרת אותם לטווח הארוך ולהיחרט בזכרונם של אלו האחרונים. אחת מן המתנות המקובלות יותר ובד בבד אהודות יותר על המקבלים אותן הוא ייעוץ סטיילינג אישי עם סטייליסט מקצועי שעוזר למקבל/ת המתנה למצוא את כיוונו באופנה ולהתלבש באופן הנוח ביותר מחד, והמחמיא ביותר מאידך. מדובר על רעיון למתנה מקורית, ייחודית ויעילה במיוחד לנשים וגברים רבים המחוברים לאופנה או מעוניינים להתחבר אליה.

למי מתאימה מתנת ייעוץ סטיילינג אישי?

זוג

בעוד בעבר ייעוץ סטיילינג אישי היה שירות אשר משך אליו נשים בלבד, הרי שכיום, כאשר גברים רבים נוהגים לטפח את עצמם ולהשקיע בלבוש ובאביזרים נלווים, הפך ייעוץ סטיילינג אישי לשירות מבוקש במיוחד מבחינת שני המינים. מעבר לזה, רעיון למתנה הכוללת ייעוץ סטיילינג אישי הוא רעיון המתאים לאנשים רבים ללא קשר לגילם, החל מנשים מלאות שמבקשות לדעת כיצד להדגיש את מעלותיהן ולטשטש את החלקים הפחות אהובים בגופן, נשים שזקוקות לדעה מקצועית כאשר הדבר נוגע לבחירת מלתחה, גברים שמעוניינים לגבש סגנון לבוש מסויים ולהתאימו לאורח חייהם ועוד.

מה כולל ייעוץ סטיילינג אישי כמתנה?

ייעוץ סטיילינג אישי ככלל הינו ייעוץ אשר במסגרתו סטייליסט מקצועי ובעל הכשרה מכובדת תורם ממקצועיותו לאדם שפחות מחובר לאופנה, או לחילופין לאדם שמחובר לאופנה ומעוניין למקסם ככל הניתן את הפוטנציאל הטמון בו ובגופו. לרוב, במסגרת ייעוץ סטיילינג מקצועי ואישי נעשים שני מפגשים: בראשון, נפגש הסטייליסט המדובר עם הלקוח בביתו ובוחנים את תכולת הארון.

בודקים מהם הפריטים האהובים יותר, מהם הפריטים האהובים פחות, מה מחמיא למבנה הגוף, ממה יש להימנע וכיוצא בזה. בסופו של דבר, בסיום מפגש ראשון זה לומד הסטייליסט על העדפותיו של הלקוח ומסיק את המסקנות שיתרמו לרכישת מלתחה חדשה ומחמיאה יותר שתמצא חן בעיני הלקוח. המפגש השני הוא למעשה מפגש חיצוני בו הסטייליסט והלקוח יוצאים יחדיו לרכישת מלתחה חדשה. במסגרת מפגש זה, בוחרים הסטייליסט והלקוח בגדים ואביזרים ביחד, לומדים אילו חנויות משווקות אופנה שמתאימה ללקוח הן מבחינת מחירים והן מבחינת טעם אישי, לומדים אילו פריטים ניתן לשלב עם פריטים אחרים בהצלחה יתרה ועוד מגוון טיפים שיכולים לתרום רבות להופעתו החיצונית של הלקוח.