מלאו את הטופס ואשוב אליכם בהקדם :

סטיילינג בבית

1. סדנת סטיילינג אישי ואבחון סגנון

כולנו רוצים להראות במיטבנו ולקבל מחמאות על המראה שלנו. לובשים שנים את אותו דבר רוצים לשנות ולא יודעים איך? ואיך אנו מוצאים את עצמנו בעולם האופנה הרחב והמגוון? איך אנו יודעים מה מתאים לנו?

סדנת סטיילינג אישי כוללת שני מפגשים מהנים ומעצימים:

המפגש הראשון מתקיים בבית, היכן שנמצא ארון הבגדים. נתחיל בשיחה ובה ניצור יחד את הסגנון האישי הייחודי שלך, לאחר מכן נעבור לארון הבגדים נראה מה מתאים ומחמיא ומה לא, נלמד על מרכיבי הבגד: גזרה, צבע וסוג הבד וכיצד להשתמש במרכיבים אלו לטובתנו, כיצד להשתמש באביזרים לסגנון המראה וכיצד ניתן ליצור כבר מתוך הפריטים שיש בארון מראות שונים המותאמים לנו מבחינת סגנון, צרכים, מבנה גוף בצורה הטובה ביותר.

במפגש השני נצא לסיבוב חנויות (שיקבעו מראש בהתאם לסגנון, צרכים ותקציב) ובמהלכו נלמד אלו חנויות מתאימות לנו, ניישם ונטמיע את מה שלמדנו במפגש הראשון לגבי גזרות, סוגי בדים צבעים ושימוש באביזרים וכן נתנסה בדברים חדשים ולהנות כבר אמרתי? כך שבפעמים הבאות שתצטרכו לצאת לקניות – תדעו בדיוק מה אתם צריכים ותחסכו הרבה זמן וכסף.

למי זה מתאים?

לכל גבר ולכל אשה בכל גיל, מבנה גוף ומעמד שרוצים להראות ולהרגיש טוב עם עצמם ולא ממש יודעים איך לעשות זאת.

• קניינית פרטית

החורף/קיץ הגיע ואתם רוצים להתעדכן ולחדש את המלתחה ואין לכם זמן? שונאים לעשות קניות? כבר סומכים עלי? תנו לי לעשות עבורכם את העבודה: למצוא עבורכם את הבגדים והאביזרים הנכונים לכם בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם.

* מותנה במעבר סדנת סטיילינג אישי אבחון סגנון

2. סטיילינג אישי – סידור ארון ובניית מלתחה

הארון מלא בגדים ועדיין אין מה ללבוש? שוב לובשים שחור? שוב לובשים את אותו דבר?

ארון הבגדים שלנו הוא ארגז הכלים החשוב ביותר ביצירת המראה האופטימלי המותאם לסגנון, מבנה גוף וצרכים. לפיכך אנו צריכים שבארגז יהיו רק כלים טובים - אך ורק בגדים ואביזרים שמתאימים לנו וכל מה שלא מתאים צריך לצאת משם – בקיצור הגיע זמן לעשות סדר.

יחד נעבור על הבגדים ונראה מה מתאים לנו, מה לא ומה חסר. כיצד לבנות את המלתחה שתשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. נלמד אלו גזרות מתאימות, כיצד להשתמש באביזרים לסגנן ולשדרג את המראה, צבעים מחמיאים וכיצד ליצור מראות מנצחים בקלות רבה בלי משטרת האופנה - הכל נעשה באווירה כיפית, נעימה ומעצימה.